הקשחת שרתים – FalconVPS – שרתים וירטואלים

POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

הקשחת שרתים

בניית שרת היא משימה, בעלת חשיבות רבה ומורכבות, אשר מחייבת התאמת אמצעי הגנה ואבטחה ויכולת הקשחה.
 מדובר במשימה קריטית במטרה למנוע ממשתמשים זדוניים גישה וחדירה את המערכת על מנת למנוע גרימת שינויים במערכת העלולים להוביל לקריסתה.
תכנון השירות במערכת והתאמת אמצעי האבטחה
הקשחת שרתים, היא מלאכה שחורה בעולם אבטחת המידע הכוללת מציאת תחנות קצה ובסיס אפקטיבי אשר שומר על איזון בין מנהלי הרשת ואבטחת המידע באמצעות הקשחת השרת עד למקסימום לבין הצרכים של המשתמש. תכנון השירות על גבי השרת מסייע לתכנן נכונה את המערכת וליצור אבטחה יעילה באמצעות:

- כאשר המערכת משמשת ומתקשרת עם שרתים ברשת הפנימית בלבד, אין צורך בפתיחת השרת לתקשורת.

- במידה והמערכת משמשת למשתמשים ספציפיים בחברה, הם בלבד מקבלים הרשאות לשימוש.

- ניהול ההרשאות מותאם לצרכי המשתמש באופן ספציפי.

הגנה מפני וירוס כופר
וירוס כופר הוא למעשה תוכנה מזיקה אשר מצפינה קבצים מוצפנים ובתמורה לשחרורם היא מציגה הודעת דרישת תשלום כספי. וירוס הכופר מהווה איום משמעותי ורחב היקף. הגנה מפני התוכנה המזיקה כוללת כמה אמצעי אבטחה: עדכוני אבטחה אשר נועדו לחסום פרצות, אנטי וירוס עדכני הכולל בדיקות מוניטין, הימנעות מפתיחת קבצים לא ידועים בדואר האלקטרוני ושימוש בחוסם פרסומות.

שירותי תקשורת מוצפנים ומדיניות אבטחה
חברת Falconvps מספקת שירותי תקשורת מוצפנים. מגוון שירותי התקשורת באופן כללי, ניתנים לניטור על ידי גורמים זדוניים ולכן נרצה שהתקשורת והמידע אשר מועבר בה יהיו מוצפנים וזאת על מנת למנוע מהתוקף להגיע למידע שאנו מעבירים ולעשות בו שימוש במקומנו. בבואנו לבנות מערכת, אנו מתכנים וכותבים מדיניות אבטחה אשר מאפשרת לנו לבחון את המערכת כמכלול של שירותים פתוחים וסגורים ובהתאם ניתן לדעת אילו תכונות רצויות או בלתי רצויות במערכת, כל אלה מהווים הקשחת שרתים ומספקים הגנה יעילה מפני איומי אבטחה שונים ותוכנות זדוניות.

תפריט נגישות