אבטחת מידע – FalconVPS – שרתים וירטואלים

POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

אבטחת מידע

חברת Falconvps מספקת מגוון שירותי אבטחת מידע הכוללים פתרונות אבטחה והגנה של חומת אש,
 שירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם, שירותי אבטחת והגנת מידע, הגנה על שרתים, אתרים, מערכות ועוד. 
שירותי חומת אש
שירותי Firewall של חברת Falconvps כוללים מגוון פתרונות החל מבסיסיים ועד למתקדמים ומקצועיים בסביבה ווירטואלית וענן. רמת השירותים ניתנת להתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח הספציפיים ולשדרוג רמת האבטחה הן בניהול עצמי של הלקוח והן בניהול מקצועי של אנשי המקצוע והמומחים של נו. שירותי ,Firewall בכל סביבה ווירטואלית, כוללים:
- פורטים פתוחים פנימה.
- פורטים פתוחים החוצה.
- מדיניות פתוחה לכל יעד ובכל פורט ללא שינויים.
- שדרוג השירות בשתי רמות: מתקדמת ומקצועית.

שירותי אנטי וירוס
שירותי אנטי וירוס של חברת Falconvps כוללים מתן הגנה בזמן אמת על נכסים חיוניים וקריטיים כגון פרטים אישיים, פרטי תשלום ברשת וזאת לצד אבטחה כנגד תוכנות זדוניות ואיומי דואר זבל באמצעות סריקת המחשב לאיתור וירוסים והגנה מפניהם. שירותי האנטי וירוס כוללים שירותי Endpoint Protection על ידי פריסת מערכת אבטחה נגד מגוון איומים וכן שירותי CloudCare הכוללים אפשרות זיהוי וירוסים, חסימת מסרים ותוכנות זדוניות מהמחשב והשרת.

שירותי SSL
שירותי הצפנת SSL והחזקה במפתח אבטחה המשמש להנפקת תעודות. תעודת SSL מהווה פתרון אידאלי לאבטחת אתרים הפועלים בסביבת מסחר אלקטרוני.
שיתוף פעולה מול חברת ESET
ESET היא חברת אבטחת מידע בינלאומית המיוצגת בארץ ופועלת בצוותא עם חברת Falconvps בשיתוף פעולה אשר נועד ךספק ללקוחות גלשיה בטוחה והגנה מפני כל המפגעים הקיימים ברשת. אנו מספקים פתרונות אבטחה מתקדמים להגנה על שרתים, מחשבים, טלפונים חכמים ועוד.
שירותי VPN
רשת פרטית ווירטואלית המהווה שיטה להעברת מידע על גבי תשתית פרטית או ציבורית, תוך מתן גישה לכלל הציבור. השירות מאפשר קיום קשר בין יחידות שונות של חברות וזאת באופן יעיל ובעלות נמוכה.

תפריט נגישות