פתרון AntiDDos – FalconVPS – שרתים וירטואלים

POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

פתרון AntiDDos

מתקפת DDos נועדה להשבית מערכות מחשוב על ידי יצירת עומסים חריגים על משאביהן כאשר המתקפה מתרחשת בפועל על ידי מספר מחשבים הפונים באופן מסונכרן לאותו משאב בעת ובעונה אחת. 
סוגי מתקפות DDos
ישנם שני סוגים של DDos, הראשון הוא התקפה על רוחב פס כאשר מטרת התוקף היא ליצור עומס על הקו באמצעות תעבורת "זבל" ולמנוע גישה וזמינות של השרת. הסוג השני הוא התקפה פנימית של המשאב – בדרך כלל המעבד, באמצעות שימוש יתר בשרת. ההתקפה מתבצעת באמצעות תוכנה אשר מתחברת לשרת ולאחר יצירת קישור, התוכנה מבצעת תהליך המוביל למיצוי המשאב עד תום ולקריסתו.

דרכי התגוננות
התגוננות בפני מתקפת DDos מחייבת קבלת סיוע מקצועי. מטרת ההגנה היא למנוע אפשרות הגעה של המתקפה. בישראל, הספקיות הציעו שירותי הגנה באמצעות ציוד הגנה אשר דרכו מנותבת כל התעבורה. בזמן מתקפה, הציוד אמור לחסום את התעבורה בתשתית הספקית ולמנוע ממנה להגיע. פתרון זה הינו יעיל באופן חלקי ויקר בהשוואה לפתרונות ענן מתקדמים. חברת Falconvps מציעה מגוון של פתרונות ווירטואליים אשר מספקים מענה איכותי ויעיל וכל זאת בעלויות נוחות עבור רמות שונות של מתקפות. צוות המומחים שלנו, יתאים באופן אישי לכל לקוח את פתרונות ההגנה היעילים ביותר עבור צרכיו.

CoudFlare ו – Firewall
CloudFlare הוא שירות אשר נועד למנוע התקפות DDoS ובכך להגן על אתרים ושרתים מפני השבתה. השירות כולל העברת כל התעבורה של האתרים דרך Firewall מה שמאפשר זיהוי אוטומטי וחסימה כנגד מתקפות. נוסף על כך, השירות כולל האצת אתרים והפקת תעודות SSL המאפשרות הצפנת התקשורת בין הגולש לשרת.

  • Text Hover

תפריט נגישות